Chodíš na základní školu a rozhoduješ se na jakou střední školu nebo učební obor se přihlásíš? Pokud jsi technický typ, zajímáš se o dopravu nebo železnici, u nás máš zelenou.

Dlouhodobě přijímáme studenty těchto oborů:

Učební obory

Maturitní obory

Práci u nás najdou zejména:

A navíc se už během studia můžeš zapojit do Stipendijního programu AWEŤÁK a čerpat jeho výhody:

Zajímá tě stipendijní program? Chceš více informací? Vyplň kontaktní formulář a my se ti ozveme.


Dejte nám o sobě vědětSouhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím, aby společnost Advanced World Transport a.s, sídlem Hornopolní 3314/38 jakožto správce osobních údajů zpracovala mé osobní údaje pro účely komunikace, případně navázání spolupráce v oblastech, jako je například: stipendijní program, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27.dubna 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů a související legislativou. Souhlas uděluji na dobu 1 roku (12 měsíců) od data odeslání osobních údajů.

Tímto jsem informován/a a beru na vědomí, že Správce shromažďuje a zpracovává mé výše uvedené osobní údaje na základě tohoto souhlasu, který mohu kdykoli odvolat a to emailem na adresu: kariera@awt.eu.

Tímto jsem dále informován/a a beru na vědomí, že mám právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popř. omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, jakož i právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jsem tímto informován / informována o tom, že mé osobní údaje nebudou použity k rozhodování čistě na bázi automatizovaného zpracování, ani profilování.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům Správce, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování a nebudou předávány třetím stranám.